Vilnius, Lietuva / Lithuania

INTERJERO TIEK, KIEK REIKIA

Kartais užtenka vieno atsakymo į patį svarbiausią klausimą, o kartais reikia žmogaus nuo pradžių iki pabaigos. Kartais savo erdvę norisi kurti pačiam, reikia tik patarimo. Tačiau būna ir taip, kad interjeras pasirodo nemenkas iššūkis, kai tikitės daugiau malonumo. Bendraukime visada, kai prireikia.

Konsultacijos_w.jpg

GREITA KONSULTACIJA

Atsakymai į aktualius klausimus

Kai iškyla patys svarbiausi klausimai, gera turėti su kuo pasitarti. Kur statyti pertvarą, koks jungiklių aukštis vonioje, kokias grindis rinktis, kurią sieną dažyti žaliai, ar šis šviestuvas nebus ateivis namuose. Sprendimus priimkite greitai ir lengvai.

Rinkitės patogiausią būdą – susitikime gyvai arba konsultuokitės telefonu, el. paštu ar vaizdo skambučiu.

Deriniai_w.jpg

AIŠKI KRYPTIS

Siūlymai kaip kurti vientisą interjerą

Žurnaluose ir internete pilna gražių paveikslėlių. Tačiau kai reikia išsirinkti tą vienintelį sprendimą – spalvų paletę, medžiagas, šviestuvus arba kaip išdėstyti baldus – dažnai apsisuka galva. Geriausia pasitarti ir turėti kryptį, ko ieškoti arba iškart rasti tai, ko reikia. Kurkite interjerą maloniai.

Susitikime gyvai arba bendraukime kitu jums patogiu būdu.

Pilnas_w.jpg

PILNAS INTERJERAS

Interjeras nuo visumos iki detalių

Kuriant interjerą yra ką veikti. Planai, jungikliai, spalvos, baldai, brėžiniai, išvykos į parduotuves. Reikia rasti laiko paieškoms ir sprendimams. Prisiminkite erdvės įrengimą ar atnaujinimą kaip gerą patirtį – turėkite žmogų, kuris bus kartu kiekviename žingsnyje.

Kurdami interjerą paprastai reguliariai susitinkame, tačiau galime visus darbus atlikti ir per atstumą.